Zadná náprava Peugeot

zadná náprava PeugeotZadná náprava Peugeot 106, 206, 306, Partner je najzraniteľnejšia časť na automobiloch Peugeot so zadnou nápravou, je vďaka rôznej kvalite ciest a poveternostným podmienkam,  ktorá sa pomerne rýchlo a rada opotrebováva. Po prejdení cca 50000 kilometrov sa často začnú objavovať problémy, ktoré sme detailne opísali v článku renovácia zadnej nápravy, ktorý nájdete tu. Naša spoločnosť sa zaoberá repasáciou zadných náprav Peugeot niekoľko rokov, poskytujeme najdlhšiu záruku bez obmedzenia kilometrov. Vyvinuli sme špeciálny postup repasácie náprav a disponujeme kvalitným technickým zázemím, školeným personálom a v neposlednom rade kvalitnými dielmi. Naše repasované / renovované zadné nápravy vám vydržia mnoho rokov. Vďaka nášmu sofisfikovanému postupu sú repasované zadné nápravy v podstate ako nové diely.

Peugeot

Peugeot je francúzska automobilka vyrábajúca osobné a malé komerčné vozidlá a motorky. Peugeot je členom, spolu s automobilkou Citroen, spoločnosti PSA. Peugeot navyše vyrába okrem automobilov tiež motorky, mopedy, profesionálne a amatérske náradia. Aktuálne spoločnosť vlastní 24 výrobných prevádzok po celom svete, ústredie sa nachádza v Paríži.

Najväčším úspechom spoločnosti bola výroba Peugeotu 206, ktorého sa predalo takmer 8 000 000 vozidiel. V júni 2008 Peugeot prelomil hranicu 50 000 000 vyrobených automobilov. Najväčšie sedany Peugeotu (v minulosti 607 a teraz 508) sú používané ako vládne vozidlá francúzskych prezidentov, rovnako ako reprezentatívne vozy popredných francúzskych firiem. Peugeot je tiež obľúbenou značkou na slovenskom trhu, najmä vozidlá strednej triedy, vďaka kvalite, dizajnu a prijateľnej cene, sú veľmi obľúbené medzi mladými ľuďmi.

Nižšie nájdete popis jednotlivých zadných náprav modelov Peugeot.

Zadná náprava Peugeot:

106, 206, 306, Partner

Neváhajte nás preto kontaktovať, telefonicky, alebo emailom. Nápravy si môžete kúpiť aj v našom e-shope

 

 

 

Nákupný košík
Scroll to Top