Zadná náprava Renault

Zadná náprava RenaultZadná náprava Renault je obvyklým dôvodom k návšteve auto servisu. Zlá kvalita ciest, rôznorodé poveternostné podmienky, či extrémna záťaž vedú k rýchlemu opotrebovaniu zadnej nápravy. V týchto prípadoch je na mieste renovácia nápravy, príznaky poškodenia sme popísali v tomto článku tu. Naša spoločnosť sa sústreďuje na renovácie zadnej nápravy automobilov Renault niekoľko rokov. Poskytujeme rozšírenú trojročnú záruku bez obmedzenia kilometrov. Disponujeme precíznym technickým zázemím, školeným personálom a samozrejme kvalitnými dielmi,sú zárukou, že naše renovované zadné nápravy Citroen vydrží mnoho rokov. Sú to v podstate nové diely.

Renault

Renault je francúzska automobilka a druhá najväčšia automobilka v Európe a aliancie Renault-Nissan je štvrtá najväčšia automobilka na svete, vyrábajúca osobné i nákladné automobily, traktory, autobusy a v minulosti aj motorové železničné vozne. Automobilka sídli v Boulogne-Billancourt.

Firma Renault bola založená roku 1899 Louisom Renaultom, jeho bratom Marcelom a Fernandom a preslávila sa najmä po úspechoch v prvých medzimestských pretekoch konaných vo Švajčiarsku. V dvadsiatom prvom storočí si Renault vydobyl reputáciu za výrazný a exotický dizajn. Najmä dizajn druhej generácie Renault Laguna a Renault Mégane bol veľmi úspešný. Laguna II bola druhým európskym automobilom s funkciu bez kľúčového vstupu a štartovania. Renault sa stal tiež veľmi známy pre svoju bezpečnosť.

Vykonávame repasácie náprav pre vozidlá

Zadná náprava Renault Megane, Scenic, Laguna Combi, Laguna HatchbackKangoo,

Neváhajte nás preto kontaktovať, telefonicky, alebo emailom. Nápravy si môžete kúpiť aj v našom e-shope

 

 

 

Nákupný košík
Scroll to Top