Zadná náprava Citroen

zadná náprava PeugeotZadná náprava Citroen je častým problémom automobilov, hlavne vďaka zlej kvalite ciest a rozmanitým poveternostným podmienkam, zadná náprava Citroen rýchlo degraduje a často je nutná repasácia. O tom aké príznaky má poškodená zadná náprava Citroen sme sa zmienili v tomto článku tu. Zaoberáme sa renováciou zadných náprav Citroen mnoho rokov a na všetky poskytujeme najdlhšiu záruku bez obmedzenia kilometrov. Špeciálny postup renovácie náprav, kvalitné technické zázemie, školený personál a v neposlednom rade kvalitné diely sú zárukou, že naše renovované zadné nápravy Citroen vydržia mnoho rokov. Sú to v podstate nové diely.

Citroen

Automobilku založil v roku 1916 André Citroën, ktorý sa rozhodol pre veľkoobjemovú výrobu silných a hospodárnych automobilov. Prvý automobil Type A bol vytvorený v lete 1919, roku 1922 vznikol ďalší automobil Autochenille B2, ktorý ako prvý automobil v histórii prekonal Saharu. Neskôr spoločnosť Michelin v roku 1935 preberá kontrolu nad Citroën. Roku 1976 sa Citroën stal súčasťou koncernu PSA Peugeot Citroën a je až dodnes.

Skupina PSA (Peugeot Citroën) získala v roku 2013 nové európske ocenenie „Cenu pre technológie budúcnosti“ za svoj inovatívny hybridný systém „Hybrid Air“, využívajúci benzínový motor a stlačený vzduch, ktorý predstavuje kľúčovú etapu smerom k vývoji vozidla so spotrebou 2 l / 100 km.

Nižšie nájdete popis jednotlivých zadných náprav modelov Citroen.

Zadní náprava Citroen:

Xsara, Picasso, Saxo, Berlingo, C5

Neváhajte nás preto kontaktovať, telefonicky, alebo emailom. Nápravy si môžete kúpiť aj v našom e-shope.

 

 

Nákupný košík
Scroll to Top