Repas zadnej nápravy Peugeot 206

Repas zadnej nápravy Peugeot 206

Peugeot 206 patrí vo svojej triede k veľmi komfortným vozidlám s pomerne slabou hladinou hluku vo vnútri interiéru. Jediný problém je zadná náprava, ktorá sa po niekoľkých desiatkach tisíc kilometrov opotrebuje a je nutná jej kontrola a repas zadnej nápravy Peugeot 206. Automobil bol adaptovaný najmä na francúzske cesty a horšia kvalita komunikácií problém so zadnou nápravou len prehlbuje.

Peugeot 206

Peugeot 206 je kompaktné vozidlo, odporúčané najmä pre jazdu po meste. Rozmery vozidla vám dovolia bezproblémovo zaparkovať aj na preplnených mestských parkoviskách. Veľa týchto vozidiel je stále v prevádzke aj napriek tomu, že výroba Peugeot 206 už bola ukončená. Peugeot 206 bol osadzovaný benzínovými i naftovými motormi. Na čínskom trhu bol Peugeot 206 predávaný pod označením Citroen C2. Na európskom trhu je Citroen C2 úplne iný model.

Automobil bol počas 14tich rokov svojej produkcie mnohokrát výrobcom modifikovaný. Zmenil sa tvar predných svetiel, zadných svetiel a nárazníka, rovnako ako šasi vozidla bolo taktiež zmenené a vylepšené za využitia zlepšených a spoľahlivejších materiálov. Toto zaručilo vozidlu bezproblémový chod po niekoľko rokov. Zákazníci si tiež mohli vybrať nadštandardnú výbavu v podobe elektrických zrkadiel a okien, klimatizáciou, airbagov, ABS, ESP a dažďových senzorov.

Repas zadnej nápravy Peugeot 206

nie je pre nás žiadnou novinkou, pretože sa na opravy týchto dielov špecializujeme niekoľko rokov a s určitosťou vieme, ako sa vyhnúť základným chybám počas repasácii náprav.

Zadní náprava Peugeot 206

Repas zadnej nápravy Peugeot 206

Časti:

Zostava ložísk (pre každú stranu): 24 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 35 EUR

Cena opravy zadnej nápravy Peugeot 206

Práca: 88 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 137 EUR
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 172 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 195 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repasovaná zadná náprava Peugeot 206 bez pochýb vydrží oveľa viac ako 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repasácie zadnej nápravy Peugeot 206

Cena 195 EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej nápravy)

Modely SW, CC, RC, 206+, Hatchback jsou skladom v našom e-shope

Máte záujem o repasáciu zadnej nápravy Peugeot 206? Neváhajte nás preto kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň.

Nákupný košík
Scroll to Top