Repas zadnej nápravy Peugeot 106

Repas zadnej nápravy Peugeot 106

Zadná náprava je bohužial slabším článkom konštrukcie vozidla a po niekoľkých desiatkach tisíc kilometrov je nutné vykonať Repas zadnej nápravy Peugeot 106. Naši mechanici sú v tomto veľmi skúsení a bezpochyby patríme medzi popredných dodávateľov zadnej nápravy Peugeot 106, tiež Renault a Citroen.

O vozidlách Peugeot 106

Vozidlá Peugeot 106 sa osadzovali motormi s kubatúrou: 1.0, 1,1 oba s karburátormi, ďalej potom 1,4 s jednoduchým vstrekovaním a 1,4 a 1,5 diesel. Silnejšie benzínové motory s kubatúrou 1,6l sa objavili s verziou vozidla XS a v roku 1995 bola predstavená silnejšia verzia XSi. Dostupné modely boli XN, XR, XT, XS a XSi, v nadväznosti v roku 1994 bola predstavená Rallye verzia s kubatúrou 1,3l. Dizajn vozidla Peugeot 106 je už považovaný za klasický. Motor a prevodovka sú umiestnené priečne s predným náhonom, navyše vybavené zavesením Mc Pherson so stabilizátorom. Jazdné vlastnosti, aj napriek mäkkému odpruženiu, sú uspokojivé. Veľmi svižné a dobre ovládateľné sú modely s posilňovačom riadenia, bez neho sú jazdné vlastnosti trochu horšie, ale vzhľadom k nízkej váhe to nie je tragické. Za úvahu stoja vozidlá s dieselovými motormi, ktoré sú ťažšie a s posilňovačom, ktorý však nebol súčasťou štandardnej výbavy, bežné 106 boli skôr skromnejšie vybavené.

Zadná náprava Peugeot 106

repas zadnej nápravy Peugeot 106

Části:

Zostava ložísk (pre každú stranu):24 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 35 EUR

Cenník repas zadnej nápravy Peugeot 106:

Práca: 76 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 3100 CZK
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 124 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 195 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repas zadnej nápravy Peugeot 106 bez pochýb vydrží oveľa viac ako 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repas zadnej nápravy Peugeot 106

Cena 195 EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej nápravy)

Skladom v našom e-shope

Nákupný košík
Scroll to Top