Repas zadnej nápravy Peugeot 306

Repas zadnej nápravy Peugeot 306

Repas zadnej nápravy Peugeot 306 nie je tak obvyklá ako u ostaných modelov Peugeot. Nie je to však nič neobvyklé rovnako ako u ostatných modelov.

Peugeot 306

Automobil bol dostupný v niekoľkých variantoch 3 dverový, 5 dverový hatchback, sedan a cabriolet. Dizajn tohto vozidla je osobitejší, ale
dôležitejšia je funkčnosť než vzhľad. Automobil je schopný pojať 4 osoby, avšak priestor v zadnej časti je oveľa menší. Peugeot 306 je takmer
identický s Citroenom ZX, ktorý bol zaradený do výroby o dva roky skôr. Peugeot 306 bol vyrábaný v 6 variáciách s 3 druhmi benzínových motorov a samozrejme aj v dieslovej variante. Pre tých, ktorí vyžadujú väčší výkon bola najlepšia varianta S16 s kubatúrou 2.0. Hatchback s obsahom 1,4 a 1,6 bol však najobľúbenejší.

Peugeot 306 má pomerne dobrú reputáciu. Najpoužívanejšie modely boli vyrábané po roku 1997, už po redizajne. Majitelia 306 si najčastejšie sťažujú na rýchle opotrebenie ložísk a podložiek zadných náprav. Niektoré modely majú tiež problémy s brzdami vďaka nerovnomernému opotrebovaniu diskov. Tieto vady môžu odradiť užívateľov ale majitelia ocenia tento model primárne pre jazdný komfort, nízku spotrebu, ovládateľnosť a nízke ceny náhradných dielov.

Repasácia zadnej nápravy Peugeot 306 nie je tak obvyklá ako u ostaných modelov Peugeot. Nie je to však nič neobvyklé rovnako ako u ostatných modelov. Radi vám s renováciou tohto dielu pomôžeme a poskytneme potrebnú asistenciu.

Zadná náprava Peugeot 306

Repas zadnej nápravy Peugeot 306

Časti:

Zostava ložísk (pre každú stranu): 24 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 40 EUR

Cena opravy zadnej nápravy Peugeot 306

Práca:88 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 138 EUR
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 176 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 217 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repasovaná zadná náprava Peugeot 306 bez pochýb vydrží oveľa viac ako 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repas zadnej nápravy Peugeot 306

Cena 215EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej náprave)

Skladom pre modely 306 Hatchback , 306 Combi, 306 Sedan v našom e-shope

Máte záujem o repasáciu zadnej nápravy Peugeot 306?

Neváhajte nás preto kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň.

Nákupný košík
Scroll to Top