Repas zadnej nápravy Peugeot Partner

Repas zadnej nápravy Peugeot Partner

Najslabší komponent, rovnako ako u väčšiny francúzskych automobilov so zadnou nápravou, je práve zadná náprava Peugeot Partner, ktorá je viac menej stavaná na lepšie vozovky a na našich cestách sa pomerne rýchlo zadná náprava opotrebováva. Preto je potrebné po niekoľkých desiatkach tisíc kilometrov vykonať repas zadnej nápravy Peugeot Partner. Problematiku repasu zadnej nápravy poznáme dokonale, preto sa na nás neváhajte obrátiť, veľmi rýchlo posúdime, či je repas zadnej nápravy Peugeot Partner nutná pre vaše vozidlo. Majte na pamäti, že stav zadnej nápravy ovplyvňuje nielen jazdný komfort, ale aj vašu bezpečnosť.

O Peugeot Partner

a trhu existuje mnoho vozidiel Peugeot, nepochybne k jednému z najobľúbenejších modelov patrí Peugeot Partner. Pred uvedením novej verzie v roku 2008, sa vozidlo podobalo Citroenu Berlingo, tiež zo skupiny automobilov PSA. Hlavná prednosť Peugeot Partner je jeho univerzálnosť, vozidlo môže slúžiť ako dodávka, alebo aj ako priestranný rodinný automobil. Zadný priestor so sedadlami pojme komfortne až 3 osoby, batožinový priestor je oddelený mrežou, čo umožňuje dokonale využiť celý jeho priestor.

Výhodou vozidla boli okrem iného zadné posuvné dvere, ktoré umožňujú pohodlný vstup a výstup najmä na úzkych parkovacích miestach. Vďaka skladacím zadným sedadlám, bolo možné v Peugeot Partner prepravovať predmety dlhé až 2 metre. Malé sťahovanie by ste s týmto vozidlom zvládli bez problémov.

K obľúbenosti tiež prispieva dostupnosť a nízka cena náhradných dielov. Po celej Európe nájdete autorizované predajne náhradných dielov Peugeot bez väčších ťažkostí.

 

Repas zadnej nápravy Peugeot Partner

Repas zadnej nápravy Peugeot Partner

Časti:

Zostava ložísk (pre každú stranu): 24 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 34 EUR

Cena opravy zadnej nápravy Peugeot 206

Práca: 112 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 160 EUR
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 196 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 228 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repasovaná zadná náprava Peugeot 206 bez pochýb vydrží oveľa viac ako 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repas zadnej nápravy Peugeot Partner

Cena zadnej nápravy Peugeot Partner 195 EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej náprave)

Skladom v našom e-shope

Máte záujem o repas zadnej nápravy Peugeot Partner?

Neváhajte nás preto kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň.

Nákupný košík
Scroll to Top