Repasácia zadnej nápravy Citroen C5

Repasácia zadnej nápravy Citroen C5

Citroen C5 bol veľmi vydarený, luxusný model s množstvom vymožeností. Jediným problémom je zadná náprava, ktorá sa veľmi rýchlo unaví a poškodí, najmä na horších komunikáciách. Čoskoro je teda nutná renovácia zadnej nápravy Citroen C5. Počas nášho pôsobenia sme repasovali tisíce náprav a máme vypracovaný unikátny a spoľahlivý postup repasu zadných náprav. Nápravy sú po repasácii ako nové a vydrží vám niekoľko rokov.

Citroen C5

Citroen C5 bol osadzovaný rôznymi druhmi motorov. Najprv výhradne benzínovými motormi a neskôr dieselovými motormi common rail. Automobily boli veľmi dobre vybavené napríklad koženým čalúnením interiéru, satelitnou navigáciou, ESP a ABS, eletkrickými sedadlami a zrkadlami, 6 airbagmi, stmievajúcim čidlom, dažďovým senzorom, tempomatom, klimatizáciou, centrálnym zamykaním. Jedným slovom limuzína. Voz prešiel počas svojej produkcie ZMENA ako v dizajne, tak i v technológii. Unikátnosť Citroenu C5 bolo hydropneumatické zavesenie, ktoré zaručuje veľmi komfortný pôžitok z jazdy.

Repas zadnej nápravy Citroen C5

Bohužiaľ tieto problémy často majú všetky francúzske vozidlá so zadnou nápravou. Obvykle už po 50 000 kilometroch je nutná repasácia zadnej nápravy Citroen C5 a nielen tohto typu. Týka sa to väčšiny modelov značiek Citroen, Peugeot, Renault.

Zadná náprava Citroen C5

 

Části:

ada na opravu ramien s tesnením na oboch stranách

Cena opravy zadnej nápravy Citroen C5

Oprava oboch strán – práca: 215 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repasácia zadnej nápravy Citroen C5 bez pochýb vydrží oveľa viac než je naša minimálna dĺžka záruky 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, renovovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repasácie zadnej nápravy Citroen C5

Cena 5400 CZK

(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej náprave)

 

Skladom v našom e-shope
Neváhajte nás preto prosím kedykoľvek kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň. Mile radi vám pomôžeme.

Nákupný košík
Scroll to Top