Repas zadnej nápravy Citroen Berlingo

Repas zadnej nápravy Citroen Berlingo

Citroen Berlingo je u nás využívaný skôr ako dodávka a náhradné diely sú v podstate v každom auto servise. Bohužiaľ prvá generácia nebola úplne bez chýb, najmä zadná náprava, ktorá býva veľmi často poškodená a je potrebný repas zadnej nápravy Citroen Berlingo Jedným z príznakov je pokles výšky jednej zo strán automobilu v zadnej časti. Po dlhšej dobe zadná časť vozidla klesne viac, niekedy až tak, že sa pneumatiky trú o podbehy, čo zabraňuje používaniu vozidla.

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo je osobná dodávka patriaca do segmentu kombivan. Prvá generácia tohto automobilu bola vyrábaná od roku 1996 a bol to jeden z prvých automobilov toho typu na trhu. Automobil má veľa spoločného s ostatnými vozidlami skupiny PSA, ako po mechanickej stránke tak aj čo sa interiéru týka. Automobil je stále vyrábaný ako druhá generácia.

Prvá generácia Citroenu Berlingo sa môže pochváliť priestranným interiérom, ktorý je schopný pojať až 5 pasažierov, aj napriek tomu že sedadlá boli koncipované ako účelové, poskytujúce menší komfort než osobné automobily. Citroen Berlingo prešiel redizajnom v roku 2002, viditeľnom najmä na tvare svetiel, nárazníkoch a palubovej doske. V roku 2003 Citroen ponúkol trhu off roadové verziu Citroen Berlingo X-TR s vyšším stropom, diferenciálom so samosvornou uzávierkou, spevnené šasi.

Repasácia zadnej nápravy Citroen Berlingo

Repas zadnej nápravy Citreon Berlingo je nutný po niekoľkých tisícoch kilometroch, pretože vozidlo je primárne využívané ako nákladné a veľmi často sa preťažuje. Nápravy sme schopní renovovať v tomto modeli za pár hodín. Po repasu zadnej nápravy Citroen Berlingo je tento diel ako nový a bude vám slúžiť niekoľko rokov bez problémov a komplikácií.

Zadná náprava Citroen Berlingo

Repas zadnej nápravy Citroen Berlingo

Časti:

Zostava ložísk (pre každú stranu): 24 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 35 EUR

Cena zadnej nápravy Citroen Berlingo

Práca: 116 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 162 EUR
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 196 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 232 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repas zadnej nápravy Citroen Xsara bez pochýb vydrží oveľa viac než je naša minimálna dĺžka záruky 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repasácie zadnej nápravy Citroen Berlingo

Cena 195 EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej náprave)

Skladom v našom e-shope
Máte záujem o repas zadnej nápravy Citroen Berlingo?

Neváhajte nás preto prosím kedykoľvek kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň. Mile radi vám pomôžeme.

Nákupný košík
Scroll to Top