Repas zadnej nápravy Citroen Saxo

Repas zadnej nápravy Citroen Saxo

Napriek tomu že je Citroen Saxo veľmi spoľahlivé a kompaktné vozidlo, má aj svoje nešváry. Najmä zadná náprava, ktorá sa môže ľahko poškodiť niekoľkými tisíckami kilometrov, je nutná jej výmena (repasácia zadnej nápravy Citroen Saxo). Náhradné diely na Citroen Saxo sú pomerne lacné a ľahko dostupné, to však neplatí pre zadnú nápravu Citroen, ktorú už novú nekúpite. Nápravu z druhej ruky rozhodne neodporúčame, preto najvhodnejšia, najbezpečnejšia a najspoľahlivejšia varianta je naša repasácia zadnej nápravy Citreon Saxo.

Citroen Saxo

Automobil bol počas 14tich rokov svojej produkcie mnohokrát výrobcom modifikovaný. Zmenil sa tvar predných svetiel, zadných svetiel a nárazníka, rovnako ako šasi vozidla bolo taktiež zmenené a vylepšené za využitia zlepšených a spoľahlivejších materiálov. Toto zaručilo vozidlu bezproblémový chod po niekoľko rokov. Zákazníci si tiež mohli vybrať nadštandardnú výbavu v podobe elektrických zrkadiel a okien, klimatizácie, airbagov, ABS, ESP a dažďových senzorov.

Repasácia zadnej nápravy Citroen Saxo

Naša spoločnosť sa už niekoľko rokov zaoberá práve renováciou zadných náprav Citroen, máme veľa skúseností a výborné zázemie. Renovácia nápravy trvá cca 3 hodiny. Náš repas zadnej nápravy Citreon Saxo vám zaručí bezproblémový chod automobilu a bezpečnosť po niekoľko rokov.

Zadná náprava Citroen Saxo

Repas zadnej nápravy Citroen Saxo

Časti:

Zostava ložísk (pre každú stranu): 25 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 35 EUR

Cena opravy zadnej nápravy Citroen Saxo

Práca: 76 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 128 EUR
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 160 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 196 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repas zadnej nápravy Citroen Saxo bez pochýb vydrží oveľa viac ako 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repas zadnej nápravy Citroen Saxo

Cena 195 EUR
Cena repasácie zadnej nápravy Citroen Saxo

Skladom v našom e-shope
Máte záujem o repasáciu zadnej nápravy Citroen Saxo?

Neváhajte nás preto kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň.

Nákupný košík
Scroll to Top