Repas zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso

Repas zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso

Model Xsara Picasso je postavený najmä na kvalitné jednoduché cestné komunikácie. Pri užívaní vozidla na horších cestách sa rýchlo opotrebuje zavesenie, zadná náprava a je nutný repas zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso.

Citroen Xsara Picasso

Citroen Xsara Picasso mala pár konštrukčných nešvárov, ale aj cez to je veľmi obľúbená, nielen vďaka komfortu a skvelým jazdným vlastnostiam. Medzi spomínané nešváry patrí slabší výkon motora, nie práve pohodlný priestor pre cestujúcich, plastové časti nesedia úplne a často praskajú. Po niekoľko rokov bol teda Citron Xsara Picasso náročnejším vozidlom na údržbu. Najväčším problémom je opotrebenie zadnej nápravy a často je nutné pristúpiť k repasu zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso. Citroen Xsara Picasso bol tiež dostupný s dieselovým motorom s obsahom 2.0 TD. V rokoch 2002 – 2004 model prešiel modernizáciou, vylepšením vybavenia, vylepšením zadných bŕzd, boli použité iné prvky a malé zmeny v dizajne.

Bohužiaľ, problémy so zadnou nápravou majú všetky francúzske vozidlá. Obvykle už po 50 000 kilometroch je nutná repasácia zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso a nielen tohto modelu. Týka sa to väčšiny modelov značiek Citroen, Peugeot, Renault. Aj napriek tomu majú tieto vozy viac plusov, než mínusov. Potvrdzuje to počet predaných vozidiel.

Zadná náprava Citroen Xsara Picasso
Repasácia zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso

Zadná náprava Citroen Xsara Picasso

repas zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso

Časti:

Zostava ložísk (pre každú stranu): 24 EUR
Čap pre zadnú nápravu: 35 EUR

Práca: 116 EUR
V prípade výmeny ložísk náklady na opravu činí: 162 EUR
Ak bude zlomený jeden z kolíkov, cena bude: 196 EUR
Ak sú skorodované oba čapy, náklady na opravu budú: 232 EUR

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Repas zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso bez pochýb vydrží oveľa viac než je naša minimálna dĺžka záruky 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repas zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso

Cena 195 EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej náprave)

Skladom v našom e-shope
Máte záujem o repasáciu zadnej nápravy Citroen Xsara Picasso?

Neváhajte nás preto prosím kedykoľvek kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň. Mile radi vám pomôžeme.

Nákupný košík
Scroll to Top