Repasácia zadnej nápravy Renault Scenic

Repasácia zadnej nápravy Renault Scenic

Vozidlá značky Renault majú veľa spokojných zákazníkov, najmä rodiny s deťmi. Tieto modely sú hojne využívané k cestovaniu na dlhšie vzdialenosti a veľmi často preťažované, čo vedie k rýchlemu poškodeniu zadnej nápravy, ktorá je najslabším článkom vozidla. Po niekoľkých tisícoch kilometroch je teda nutné vykonať repasáciu zadnej nápravy Renault Scenic. Repasácia zadnej nápravy Renault Scenic netrvá dlhšie ako 4 hodiny, ale je potrebný kvalifikovaný personál a dostatočné technické zázemie, ktoré vám radi poskytneme. Po repasuácii zadnej nápravy budete môcť využívať váš Renault Scenic niekoľko rokov.

Renault Scenic

Renault Scenic bol ocenený ako automobil roka 1997 vo svojej triede. Vozidlo poskytuje veľkú úroveň bezpečia a dobrý jazdný komfort. Sedadlá sú veľké a pohodlné, zvuková izolácia veľmi dobrá. Tieto vlastnosti oceníte najmä pri cestovaní s rodinou na dlhé vzdialenosti. Kufor má kapacitu 410 litrov a pri sklopení zadných sedadiel sa dostaneme na 1800 litrov úžitkového priestoru.

Zadná náprava Renault Scenic

náprava s 2 drážkami

Repasácia zadnej nápravy Renault Scenic

 

náprava so 4 drážkami

Repasácia zadnej nápravy Renault Scenic

Dĺžka opravy

3 hodiny

Záruka

3 roky

Renovácia zadnej nápravy Renault Scenic bez pochýb vydrží oveľa viac ako 3 roky. Ak pôvodná zadná náprava vydržala 8 rokov, repasovaná zadná náprava vydrží minimálne rovnakú dobu, pretože všetky jej časti sú nové.

Cena repasácie zadnej nápravy Renault Scenic

Cena 235 EUR
(Cena platná pri vrátení použitej, vymontovanej zadnej náprave)

Skladom v našom e-shope

Máte záujem o repasáciu zadnej nápravy Renault Scenic a neviete si rady ktorú nápravu zvoliť?

Neváhajte nás preto kontaktovať a navštívte našu prevádzkáreň.

Nákupný košík
Scroll to Top